1. BENDROSIOS NUOSTATOS

1.1. Ši privatumo politika reglamentuoja tinklapio www.marketingo.lt (toliau – tinklapis) lankytojo (toliau – Jūs, Jūsų) pagrindinius asmens duomenų rinkimo, tvarkymo ir saugojimo principus, slapukų naudojimo tvarką bei tinklapyje talpinamo turinio autorines teises.

1.2 Mes gerbiame Jūsų privatumą, todėl užtikrina Jūsų asmeninės informacijos, pateiktos  tinklapyje, saugumą ir konfidencialumą pagal Privatumo politikoje išdėstytas sąlygas.

1.3 Jūsų asmens duomenų rinkimą, tvarkymą ir saugojimą nustato ši privatumo politika, Lietuvos Respublikos Asmens duomenų teisinės apsaugos įstatymas ir kiti teisės aktai.

 

2. ASMENS DUOMENŲ RINKIMAS, TVARKYMAS IR SAUGOJIMAS

2.1 Mūsų tinklapio užklausos formoje nurodydami savo asmens duomenis, Jūs sutinkate, kad mes  juos valdysime ir tvarkysime šioje privatumo politikoje bei LR teisės aktuose numatytais tikslais, priemonėmis ir tvarka.

2.2. Mes įsipareigojame teikti paslaugas fiziniams asmenims, kurie yra ne jaunesni nei 18 metų. Jei Jūs esate jaunesnis nei 18 metų, Jūs galite konsultuotis tik su tėvų ar globėjų sutikimu.

2.3. Mūsų tinklapio užklausos formoje Jūsų asmens duomenys (vardas, pavardė, adresas, telefono numeris, elektroninio pašto adresas ir kita formoje pateikta informacija) renkami ir tvarkomi šiems tikslams:

2.3.1 Apdoroti ir vykdyti Jūsų užklausimus;
2.3.2 Pateikti pasiūlymus pagal Jūsų užklausą;
2.3.3 Išrašyti finansinius dokumentus (pvz., sąskaitas faktūras);
2.3.4 Vykdyti kitus pardavimo įsipareigojimus.

 

3. SLAPUKŲ NAUDOJIMO TVARKA

 

3.1 Informuojame, jog,  siekiant Jums pasiūlyti sklandų informacijos pateikimą bei visavertes paslaugas, mūsų tinklapyje ir naudojami slapukai (angl. cookies). Slapukai yra įrašomi Jūsų kompiuteryje ar kitame Jūsų naudojamame įrenginyje ir yra naudojami tam, kad mes galėtume užtikrinti teikiamų paslaugų kokybę, atpažindami Jus kaip ankstesnį svetainės naudotoją, renkant svetainės lankomumo statistiką.

3.2 Atidarydami Marketingo.lt tinklapį ir naršydami toliau, Jūs sutinkate, kad slapukai būtų išsaugoti Jūsų kompiuteryje, telefone, planšetėje ar kitame naudojamame įrenginyje.

3.3. Savo duotą sutikimą galite bet kada atšaukti, pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus. Jūs bet kada galite ištrinti dalį ar visus įrašytus slapukus. Informuojame, kad be slapukų negalėsite naudotis daugeliu mūsų tinklapio privalumų, kurie pagerina svetainės funkcionalumą. Taip pat be slapukų gali tinkamai neveikti kai kurios tinklapio funkcijos.

 

4. BAIGIAMOSIOS NUOSTATOS

 

4.1 Tolimesnis naudojimasis  tinklapio paslaugomis reiškia šios privatumo politikos laikymąsi.

4.2 Mes turime teisę iš dalies ar visiškai pakeisti privatumo politiką ir apie tai paskelbti tinklapyje. Visi iškilę nesutarimai ir ginčai sprendžiami vadovaujantis geranoriškumo principu. Nepavykus susitarti, ginčai sprendžiami pagal LR įstatymus.